ТУРЕЦКИЙ ЯЗЫК. Türkçe oğreniyorum. Русский язык. Rusça oğreniyorum.

Объявление

УЧИМ ТУРЕЦКИЙ ЯЗЫК
Facebook Grubu · 25.597 üye
Gruba Katıl
📌 Присоеденяйтесь к нашей группе в фейсбук ❗Мы научим Вас турецкому языку за 3 месяца.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » ТУРЕЦКИЙ ЯЗЫК. Türkçe oğreniyorum. Русский язык. Rusça oğreniyorum. » Фильмы » Kolpaçino: Bir Şehir Efsanesi (2009), Kolpaçino: Bomba (2011)

Kolpaçino: Bir Şehir Efsanesi (2009), Kolpaçino: Bomba (2011)

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

http://s1.uploads.ru/wYAnh.jpg  Kolpaçino: Bir Şehir Efsanesi

Tür : Komedi / Aksiyon
Gösterim Tarihi : 29 Ekim 2009
Yönetmen : Atıl İnaç
Senaryo : Suat Özkan , Kaan Ertem , Şafak Sezer
Yapım : 2009, Türkiye
Oyuncular : Şafak Sezer , Aydemir Akbaş , Hakan Ural , Ali Sürmeli , Eriş Akman , Hakan Aysev
Süre: 100 dkk

Konu : Kolpaçino aksiyon komedi filmi. Birbirine kenetlenmiş 7 kişinin bir günde başına gelenler. Temposu ve kurgusuyla şaşırtıcı bir hikaye. Şafak Sezer’i bir çok farklı rolde gördünüz ama hiç böyle görmediniz.

Sinema Film izle Notu : Şafak Sezer ‘ in Türk insanını beyazperdede yansıtırken oldukça başarılı ve komik bulmuşumdur. Bir komedyenden çok, rol yapmada oldukça başarılı olduğunu düşünüyorum ve Kolpaçino ‘da bir kez daha bunu görüyoruz. Tabiki usta oyuncu Aydemir Akbaş ‘ın da hakkını yemeyelim. Film son zamanlardaki Türk komedi filmlerini takip edenler için tanıdık gelecektir ama her ne kadar benzerlikler içerse de kendini ayırt edici özelliklerini de ortaya koyuyor.

0

2

http://s1.uploads.ru/fe8Z4.jpg  Kolpaçino: Bomba (2011)

Содержание
Özgür(Şafak Sezer) zengin bir ailenin evladıdır. Ancak hayatından memnun değildir. Ne cimri babasından destek görmekte, ne de zengin kayınpederinden… Özgür’ün geçmişten gelen sevgilisi olan Şale (Özlem Hasgül) çıkaracağı albüm için maddi destek beklemektedir. Bu desteği bulamayınca Özgür’ü, gizlice çektiği bir şantaj kaseti ile tehdit eder. Kalbi kırık bir kadının ’kadınca’ intikamı gibi görünen bu durumun arkasında aslında çok büyük hesaplar vardır.

Özgür bu durumdan çıkabilmek için kolpaçı arkadaşları Sabri(Aydemir Akbaş) ve Tayfun’dan( Ali Çatalbaş) yardım ister. Kendisine çok güvenen bu ekip, Özgür’ü kurtarmaya çalışırken, kendilerini daha büyük belaların içinde bulurlar…

0

Вы здесь » ТУРЕЦКИЙ ЯЗЫК. Türkçe oğreniyorum. Русский язык. Rusça oğreniyorum. » Фильмы » Kolpaçino: Bir Şehir Efsanesi (2009), Kolpaçino: Bomba (2011)

Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно