ТУРЕЦКИЙ ЯЗЫК. Türkçe oğreniyorum. Русский язык. Rusça oğreniyorum.

Объявление

УЧИМ ТУРЕЦКИЙ ЯЗЫК
Facebook Grubu · 25.597 üye
Gruba Katıl
📌 Присоеденяйтесь к нашей группе в фейсбук ❗Мы научим Вас турецкому языку за 3 месяца.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Korku

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Вий / Viy
Viy (Вий) Nikolay Gogol'un aynı adlı eserinden uyarlanan Mosfilm stüdyolarında 1967 yılında çekilmiş Sovyet korku filmi. Film Sovyetler Birliği'nin ilk korku filmlerinden biridir. Uygulanan teknik ve efektlerle, kullanılan kostümlerle oldukça başarılı olan film halen izlenebilen, eskimeyen bir film özelliği taşımaktadır.

Koma Ukrayna'da Kiev civarlarında bir manastırda öğrenim gören öksüz bir Kazak öğrencidir. Manastır tatil olunca iki arkadaşıyla beraber okuldan ayrılır. Bütün okul öğrencileri gibi onlar da sürekli haylazlık peşinde koşan öğrencilerdir. Yolculukları sırasında konaklayacak bir ev ararlarken yaşlı bir kadının evine rastlarlar ve orada konaklamak için izin isterler. Yaşlı kadın öğrencilere yatmaları için ayrı ayrı yerler gösterir. Diğerlerini yerleştirdekten sonra Koma'nın yanına gelir ve onu kontrolü altına alır. Koma kadının cadı olduğunu anlasa da elinden artık bir şey gelmez. Koma ve cadı bir müddet havada uçarlar. Yere inince Koma cadıya vurmaya başlar. Cadı ağır bir biçimde yararlanır ve güzel, genç bir kıza dönüşür.

0

2

ВИЙ 3D (2013)
…Начало XVIII века. Картограф Джонатан Грин совершает путешествие из Европы на Восток. Следуя через Трансильванию, он понимает, что заблудился. Изрядно поплутав в тумане, он оказывается в небольшом казацком поселении. Народ живет здесь в затворничестве, оградив себя от любых контактов с остальным миром. Что скрывают жители хутора? Чего боятся и почему прячутся? Ученый решает разгадать тайну, связанную с именем необыкновенного мифического создания — Вия. Древние славянские предания оживают…

0

3

Bu filmi nereden izleyebiliriz acaba ? Fragmanı gerçekten çok güzel.

0

4

Şimdi yok. Galiba yarım yıl sonra.

0

5

Öğretmenimin tavsiyesi üzerine Ирония судьбы, или С лёгким паром! filmini izledim. Konusu ve oyuncu kalitesi yönüyle harika bir yapım. Rusça biraz bilenler rahatlıkla filmi anlayabilirler. Ben 3 defa arkadaşlarımla beraber izledim. :)

0

Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно